Bylo 21.12.2010 a v našem překrásném ústavu, zvaném Jatečka, se konal dlouho připravovaný projektový den. Skoro všichni si dali velice záležet na přípravě. Ať už to byly zábavné scénky, kdy třídy byly obecenstvem narvané k prasknutí, nebo malá ochutnávka jídla, které je klasické pro danou zemi.

Musím podotknout, že bych nechtěla být v pozici letošních čtvrťáků, kteří museli vybrat  mezi třídami ty nejlepší. V každé třídě na nás čekalo něco speciálního, zábavného a poučného. Spoustu studentů se sice potulovalo po chodbách školy a vůbec je nezajímal nějaký projektový den, ale druhá polovina se snažila vstřebat co nejvíce informací, aby se mohli pyšnit tím, že jsou zas o něco chytřejší.

Náše vynikající fotografka a spisovatelka (Lucie Machová) se snažila vše zdokumentovat. Bohužel bylo zcela nereálné, aby byla v posledním poschodí, kde  2.C ztvárnila Rusko a zároveň v přízemí ve výtvarně, kde 3.C měla přiravené pochoutky pro milovníky thajské kuchyně.Přesto můžete nahlédnout do našeho archivu fotografií a na pár minut se pobavit zcela bezkonkurenční dokumentací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>